5 березня за номером «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу селища Нова Прага, що за 16 км від Олександрії, у р.Бешка ймовірно втонув чоловік. Допомога бійців державної пожежно-рятувальної частини №10 була необхідна для того, щоб знайти загиблого.
Як з’ясувалося, 56-річний чоловік на своєму автомобілі поїхав рибалити, а мобільний телефон залишив вдома. Минуло декілька годин, але додому рибалка не повертався, тож дружина та близькі забили на сполох. Увечері вони знайшли на березі річки чоловікову...