Вчора в Олександрії відбулася акція з безкоштовного медичного обстеження бомжів, наркоманів і умовно засуджених на предмет захворюваності на ВІЛ і туберкульоз.
Організаторами такої акції виступили громадські організації "Шлях до життя" , "Нова Хвиля" та міське управління охорони здоров'я. Всього обстежили 41 особу (14 - безхатченків, 12 - наркоманів , 15 - умовно засуджених).
Кожному, хто прийшов на медогляд, видали продуктовий набір та одяг. Якщо за результатами акції будуть виявлені хворі на туберкульоз, їм запропонують...