З нагоди визначної дати – першого підняття прапорів України на кораблях Чорноморського флоту та у Севастопольській фортеці, у Кропивницькому сьогодні, 29 квітня, на флагштоці перед міською радою підняли Військово-Морський Прапор Збройних Сил України.
29 квітня 1918 року о 16 годині, згідно з наказом Морського Відомства в Севастополі на усіх кораблях Чорноморського Флоту було піднято українські синьо-жовті прапори. Тоді це були полотнища стягів у національних барвах, і лише майже через рік, 03 січня 1919 року, наказом по Морському...