У Кропивницькому «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» отримав допомогу від благодійників
У Кропивницькому «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» отримав допомогу від благодійників
Радниця голови Кіровоградської обласної ради Наталія Гартман відвідала комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кіровоградської обласної ради» сьогодні, 3 червня.
З нагоди початку літніх канікул вона передала вихованцям закладу допомогу від благодійних організацій. Зокрема, благодійні фонди «Планета» та «Медицина Херсонщини» забезпечили дітей наборами для письма та малювання, сезонним одягом та іграшками для розвитку. Звичайно, не обійшлося без солодощів.
Крім цього, діти отримали шкільні наплічники та набори канцелярського приладдя, які знадобляться їм уже в наступному навчальному році.
«Центр забезпечує тимчасове перебування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах віком від 3 до 18 років. Колектив закладу проводить комплексні заходи з надання соціальної, психологічної, медичної та педагогічної допомоги неповнолітнім, які цього потребують», – зазначив очільник закладу Юрій Лисенко.