Упродовж чотирьох днів, із 04 по 07 червня, у Кропивницькому тривали ігри першого кола чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н.
У змаганнях, які відбулися новому стадіоні на базі КДЮСШ №2, взяли участь 7 команд дівчат зі Знамянки, Харківської області, Борщагівець-1, Борщагівець-2, збірна команда міста Києва, ДЮСШ «Темп» (Тернівка) та команда КСЛ та 6 команд юнаків - збірна Кіровоградської області, команда КСЛ, Харківської області, команда з міста Чорноморськ,...