Кошти, накопичені на картках «Національного кешбеку», потрібно використати до 30 червня
Повідомляє Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України.
Зверніть увагу, що всі невикористані до 30 червня кошти повернуться до державного бюджету.
Від 1 липня програма «Національний кешбек» продовжить працювати у звичному режимі. Кошти за покупки українських товарів нараховуватимуться як завжди та виплачуватимуться після 20 числа наступного місяця за попередній.
Кешбек за квітень українці отримають наприкінці травня – ці кошти також потрібно використати до 30 червня.
Виплата кешбеку за покупки, здійснені у травні, відбудеться вже у липні. Надалі нарахування відбуватиметься за стандартним графіком.
На що можна витратити накопичені кошти:
▪️ оплату комунальних та поштових послуг;
▪️ придбання продуктів, медичних виробів та ліків українського виробництва;
▪️ купівлю книжок та іншої друкованої продукції;
▪️ донати на благодійність, зокрема на підтримку ЗСУ.