Ветеран з Дмитрівської громади — призер Кубка України з богатирського багатоборства
В Борисполі відбувся ІІ етап Кубка України з богатирського багатоборства серед ветеранів. Участь у змаганнях взяли 80 спортсменів і спортсменок з різних регіонів України, які виступали у 30 номінаціях та вагових категоріях. Турнір організовано у межах реалізації Стратегії ветеранської політики та Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Участь у змаганнях взяв і представник Дмитрівської громади Володимир Мухуров, який виборов почесне ІІ місце.
Програма включала силові дисципліни, зокрема:
▪️ жим колоди лежачи
▪️ лог-ліфт
▪️ «прогулянку фермера»
▪️ фронт-холд гирі
▪️ жим гирі сидячи
▪️ утримання важких гантелей на час
Вітаємо Володимира з перемогою! Пишаємося нашими захисниками!
Національний тиждень безбар’єрності проходить у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи Першої леді Олена Зеленська.