За цифрами фронтової статистики стоїть бойова робота, зокрема й наших гвардійців.
Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Щоденна робота, результатом якої стають точні удари, зірвані плани ворога і врятовані життя українських військових та цивільних.
Лише впродовж травня бійці Національної гвардії України уразили понад 2800 місць зосередження особового складу противника.
Також знищено:
▪️ 380 артилерійських систем
▪️ 68 одиниць броньованої техніки
▪️ 1138 автомобілів
▪️ 16 танків
▪️ 29 комплексів РЕБ
▪️ 7 зенітних ракетних комплексів
▪️ 140 складів боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів
▪️ 10 реактивних систем залпового вогню
Національна гвардія продовжує послідовно знищувати техніку, озброєння, логістику та живу силу противника.
Кожен такий удар послаблює російську армію сьогодні та зменшує її можливості наступати завтра.
Дякую військовослужбовцям Національної гвардії України за силу, професіоналізм і результат!