День пам’яті жертв політичних репресій
У Знам’янці біля «Пам’ятного знаку жертвам голодоморів і політичних репресій в Україні» відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій.
Керівництво міста, депутати міської ради, представники духовенства, активісти громадських організацій, політичних партій прийшли до пам’ятника, аби покласти квіти та віддати данину шани тим, хто боровся за свободу і незалежність України, мільйонам наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму.
Розпочався мітинг з молитви, яку провів настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко-католицької церкви отець Іван.
- Цього дня ми згадуємо про мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав. Я переконаний, що пам’ять про національні трагедії нашої держави священна так само, як і про наші перемоги. Пам’ятаймо жорстокі періоди літопису нашої Батьківщини. Пам’ятаймо всіх, хто віддав своє життя за любов до рідної землі та боротьбу за справедливість. Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни! Вічна пам’ять безневинно загиблим! Слава Україні, Слава Героям! - сказав міський голова Сергій Філіпенко.
Присутні вшанували пам’ять жертв політичних репресій покладанням квітів та хвилиною мовчання.