Як змусити себе не їсти після шостої
Деякі дієти засновані на забороні їсти після шостої години, проте багатьом людям, які хочуть схуднути, ніяк не вдається відмовитися від вечері.
У таких випадках фахівці радять перед виходом з роботи перекусити. Якщо вже до кінця робочого дня вас починає все злити й дратувати через почуття голоду, з'їдайте щось перед виходом з офісу. Тільки не варто віддавати перевагу калорійній булочці або тістечку - яблуко, зелена груша або, в крайньому випадку, пара сухофруктів. Немає можливості щось з’їсти? Випийте води і тільки потім покидайте офіс. За словами дієтологів, так ви трохи притупити свій голод, і у вас буде менше спокуси прийти додому й відразу з'їсти багато зайвого.
Порада друга - вечірня прогулянка. Так вам удасться прискорити обмін речовин, а також розслабитися, позбутися негативних емоцій, а значить, не буде й бажання «заїсти» невдалий день некорисними продуктами.
Порада третя: сніданок і обід мають бути щільними. Чим більше ви з'їсте на сніданок і обід, тим менше вам захочеться'їсти на вечерю.