8 квітня, музично-драматичний театр імені Кропивницького підписав меморандум про співпрацю з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром імені Куліша.
«Зараз є проблеми з фінансуванням. Театри, розуміючи значення того, чим ми займаємося, вирішили допомагати один одному. Буквально із завтрашнього дня ми починаємо спільний проєкт. Ми ставимо виставу, у якій будуть зайняті актори обох наших театрів. І репетирувати будемо тут, бо у Херсоні небезпечно. Це буде вистава за п’єсою Сергія...