У Кропивницькій дитячо-юнацької спортивної школи №2 протягом трьох днів тривав міський етап всеукраїнських змагань з футболу «Шкільний м’яч». У турнірі взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти, які змагалися за право представляти місто на наступних етапах змагань.
Ігри проходили у напруженій та конкурентній боротьбі, демонструючи високий рівень підготовки учнівських команд та їхню спортивну мотивацію.
За...